20 maja 2026 r. uczniowie naszej szkoły z dumą reprezentowali PSP nr 7 podczas Finału Wojewódzkiego Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich, który odbył się w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Nasi młodzi sportowcy osiągnęli znakomite wyniki i pokazali prawdziwego ducha walki. Złote medale Mistrzostw Województwa oraz awans do Mistrzostw Polski zdobyli: Marcel Mroczek, Julian Skwara, Bartosz Zieliński i Lena Ciepły.
Na drugim stopniu podium stanęły Kinga Grabkowska i Hana Fudalewska. Brązowy medal wywalczyła Hanna Chałupczak.
Czworo naszych lekkoatletów – zdobywców I miejsca – uzyskało awans do Mistrzostw Polski, które odbędą się we wrześniu 2026 r. w Chorzowie.
Nasi uczniowie nie tylko zdobyli medale, ale przede wszystkim zaprezentowali ogromne serce do sportu, zaangażowanie i radość ze wspólnej rywalizacji. To były niezapomniane chwile pełne emocji, uśmiechów i sportowej pasji.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do rodziców, którzy wspierali naszych młodych mistrzów. Wasze zaangażowanie i obecność miały ogromne znaczenie.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy podczas wrześniowych mistrzostw!
W. Lis/jk