Dziś w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Tradycyjnie cała społeczność szkolna spotkała się na dziedzińcu szkoły, gdzie miała miejsce część oficjalna uroczystości.
Dyrektor szkoły Monika Wiączek podsumowała mijający rok szkolny, dziękując uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za wspólną pracę, zaangażowanie i liczne sukcesy osiągnięte w ciągu ostatnich miesięcy. Życzyła wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji.
Podczas uroczystości z rąk dyrektor Moniki Wiączek oraz wicedyrektor szkoły uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w swoich klasach, odebrali Odznaki „Srebrna Tarcza” – wyjątkowe wyróżnienie przyznawane za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową postawę.
Jak co roku wybrzmiały również słowa, na które z niecierpliwością czekali wszyscy uczniowie:
– Rok szkolny 2025/2026 uważam za zakończony!
Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, gdzie odebrali świadectwa, nagrody i wyróżnienia oraz pożegnali się przed wakacyjną przerwą.
Gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia kolejnego roku nauki i życzymy bezpiecznych, radosnych oraz pełnych odpoczynku wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!
jk