21 czerwca uczniowie klasy 3c uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym do Renowatorium w Janiku.
Podczas pobytu brali udział w warsztatach malowania porcelanowych kubków, rozwijając swoją kreatywność oraz zdolności manualne. Nie zabrakło również wspólnych zabaw i aktywności integracyjnych, które sprzyjały budowaniu pozytywnych relacji.
Wyjazd dostarczył wielu pozytywnych emocji, radości i niezapomnianych wrażeń. Był to bardzo miło i wartościowo spędzony czas, który przyczynił się do wzmocnienia więzi koleżeńskich w klasie.
A. Kandyba/jk