GODZINA DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
w roku szkolnym 2023 / 2024
Lp.
Nazwisko i imię
nauczyciela
Dzień tygodnia
Godzina
konsultacji
Numer sali
Bartnik Marcin
Poniedziałek
14.25 -15.25
Sala gimnastyczna
Białkowska Anna
Poniedziałek
13.35 -14.35
co drugi tydzień
Sala 1B
Biały Monika
Wtorek
11.55 – 12.40
Sala 6D
Brzeźnicka Beata
Czwartek
14.30 -15.30
Sala 7B
Cholewińska Bożena
Czwartek
11.50 -12.50
Sala 4F
Czerwonka Elżbieta
Piątek
12.50 – 13.50
Sala 4B
Dąbrowska Bożena
Wtorek
13.45 – 14.45
Sala 16B
Dunajska Beata
Poniedziałek
13.35 -14.35
co drugi tydzień
Sala 14B
Dunin – Borkowska Kinga
Czwartek
12.50 -13.50
Sala 6D
Farys Elżbieta
Czwartek
9.50 – 10.50
Pokój nauczycielski
Francuz Joanna
Piątek
8.55 – 9.55
Sala 12B
Grudzień Anna
Wtorek
13.40 – 14.40
Sala 11B
Grudzień Joanna
Wtorek
12.50 – 13.50
Sala 3F
Iwańska Małgorzata
Czwartek
12.45 – 13.45
Świetlica szkolna
Jankowski Marcin
Czwartek
12.50 -13.50
Sala 15B
Kandyba Agnieszka
Piątek
11.30-12.30
Gabinet pedagoga specjalnego
Kateusz – Dominik Karina
Czwartek
14.30- 15.30
Pokój nauczycielski
Kępczyk Agnieszka
Czwartek
12.40 -13.40
Sala 14C
Kiljańska Beata
Poniedziałek
15.30 – 16.30
Sala 7B
Kozłowska Elżbieta
Środa
11.45 – 12.45
Świetlica szkolna
Krawczyk Mariola
Piątek
14.40 – 15.40
Pawilon F – pokój nauczycielski
Lis Wojciech
Środa
13.35 -14.35
Sala gimnastyczna
Łabuz Małgorzata
Czwartek
13.45 -14.45
Sala 1C
Majewska Iwona
Wtorek
14.30 – 15.30
Pokój nauczycielski
Nowacka Renata
Poniedziałek
15.30 – 16.30
Biblioteka
Nowakowska Katarzyna
Czwartek
12.40 – 13.40
Sala 9B
Olech Małgorzata
Poniedziałek
13.40 – 14.40
Gabinet wicedyrektora lub sala 4B
Prokop Anna
Czwartek
11.55 – 12.55
Sala 6F
Raczyńska-Gierczak Adrianna
Rutkowska Anna
Piątek
8.00 – 8.50
Sala 10D
Skwara Magdalena
Czwartek
13.35 – 14.35
Sala 17B
Soboń Małgorzata
Środa
11.30 – 12.30
Sala 5B
Strzępska Kamila
Poniedziałek
14.30 – 15.30
Gabinet pedagoga
Szymańska Małgorzata
Środa
14.30 – 15.30
Sala 8D
Szwałek Zbigniew
Środa
14.30 – 15.30
Sala 3B
Ścibisz-Glibowska Jolanta
Środa
12.50 – 13.50
Sala 9C
Tracz Jolanta
Środa
14.30 – 15.30
Sala 9D
Warda Renata
Środa
13.00 – 14.00
Biblioteka
Wiączek Monika
Czwartek
14.30 – 15.30
Gabinet dyrektora szkoły
Wosik Henryka
Czwartek
8.45 – 9.40
Sala 1B
Zakowana Ewa
Wtorek
13.45 – 14.45
Sala 13B
Zięba Małgorzata
Środa
13.35 -14.35
Sala gimnastyczna